НОВИНИ

З настанням теплих сонячних днів, все більше і більше вчителі нашої школи проводять нестандарті уроки в природі. На світлині урок природознавства, проведений у 2-В класі їх класним керівником Галиною Степанівною Дрочак. 31492586 425601004534352 3153692309202113112 n

А в 11 школі знову свято.. та ні краще сказати дійство... За словами відомої відеооператорки Інна Коцурова у нас цікаво знімати, бо усі свята проходять нестандартно і креативно. Шкільна родина 3-А класу разом зі своєю класною керівницею Надією Турчиняк завжди вирізняється саме таким творчим підходом. Надзвичайні декорації, вишукані костюми, багато антуражних речей, динамічне дійство,пісні, танці, пряники, послання для хресних батьків... Це лише поверхнева частина того "айсбергу талантів", яку ми побачили на святі. А ще світлові, звукові та шумові ефекти, авторські фонограми від Андрій Щепанюк...Цього разу ми помандрували у країну кривих дзеркал, пройшли школу ввічливості, адже, які б реформи в освіті не відбувались, загальні людські та християнські чесноти будуть актуальними завжди.
Більш детально у сюжеті в новинах від наших добрих друзів ТРК "ЛАН" Бойків Микола та Тарас Семигаленко (Taras Semygalenko)... Від мене, як керівника школи, також були подаруночки: пам'ятна авторська грамота.... ну, й пісня, яку просто "вимагали" як батьки, так і діти... Цього разу привітав товариство піснею "Я хочу, щоб настало знов Різдво"... Тому, "Нехай в душі завжди живе Різдво!" І будьмо на позитиві...

В останній навчальний день перед осінніми канікулами у школі відбулось яскраво-барвисте свято "Веселий ярмарок", яке підготували учні та учениці 3-Б класу разом з їхньої шкільною очільницею Наталією Мозіль. Активну участь у підготовці та проведенні свята прийняли вихователька ГПД Ірина Мисів, вчителька хореографії Оксана Сіверська та вчитель музики Андрій Щепанюк. Діти разом з батьками та вчителями поспівали наших народних пісень, багато гумористичних сценок, інтермедій, обрамлених в осінні барви золотої осені. У трішки похмурий осінній день, усі присутні отримали величезний заряд енергії та позитиву.

Наша школа - це радість для дітей, спокій для батьків і творчість для вчителів