ФОТОГАЛЕРЕЯ

Шановні батьки, діти яких навчаються і навчатимуться в Стрийська загальноосвітня школа І ступеня 11. Мабуть, маю вийти на пряму комунікацію з Вами. Планував це зробити трішки згодом, але, маючи стільки Ваших приватних повідомлень, дозволю собі розвіяти певні фейки і Ваші побоювання.
Отже, школи у м. Стрию відкриються 1 вересня 2020р. і не на два тижні. Поки що, ми знаходимось у помаранчевій зоні і маємо усе зробити, що б не перейти у червону.
Мною, як керівником школи, чітко розписано проєкт Тимчасового порядку організації освітнього процесу на період карантинних обмежень. Його ми схвалимо на засіданні педагогічної ради, попередньо він буде викладений у всіх соціальних мережах і на веб сайті школи для обговорення не пізніше 28.08.2020 р.
Щодо маскового режиму.. Зрозумійте, що 600 одноразових масок на один день не "потягне" жодна структура. + утилізація. Тому, з розумінням, прошу.. забезпечте своїх власних дітей, це не надто кошторисно. Деталі згодом.
Щодо антисептиків, ми забезпечимо можливість антисептичного та дезінфікаційного режиму в установі, але, якщо не складно, "малесенький" антисептик у рюкзачок таки зробіть. Як не буде, то ми зрозуміємо.
Щодо входу до школи і на територію школи. Так, згідно рекомендацій МОН ми зробили три входи на територію і три входи до приміщення різними потоками. Просимо з розумінням поставитись до того, що батьки не допускатимуться в приміщення школи. Лише в окремих випадках.
Щодо температурного скрінінгу... Ми спробуємо забезпечити скрінінг усіх учасників освітнього процесу на вході до приміщення школи, але дуже просимо Вас, шановні батьки, подбайте про це ще у своїх домівках. Будьте відповідальними батьками своїх дітей.
Щодо харчування... Воно здійснюватиметься згідно нових вимог безпеки. Для цього уже змінено графік перерв і проведено відповідну організаційну роботу у приміщенні їдальні. Харчування безкоштовне або змішане таки буде.
Щодо роботи позашкільних установ і закладів. Так, вони працюватимуть з відповідними умовами щодо безпеки.
Щодо роботи груп продовженого дня. Так, групи працюватимуть, згідно нового тимчасового положення режиму роботи школи, але до відповідного часу, який влаштовує усіх батьків..
Щодо роботи спец. класів та інклюзивних класів. А ми не робимо різниці між дітьми. Для нас усі діти любі. Тому, спеціальні класи працюватимуть у звичному режимі, перевагу матимуть лише батьки, які зможуть перебувати у приміщенні школи. (Це окремий блок школи і окремий вхід. Не забудьте про масковий режим і засоби особистої безпеки)
Щодо медогляду: для дітей перших класів ми просимо лише пройти сімейного лікаря, або педіатра, бажано окуліста і все ж таки картку щеплень. Це в інтересах дитини. Більш глибшу діагностику, на Ваш, шановні батьки, розгляд Для учнів 3 класів плановий, перенесено на 6 місяців на Ваш, розгляд. . Для працівників: перенесено на 6 місяців обов'язковий медогляд, якщо є потреба - то на Ваш розгляд.
Щодо свята 1 вересня. Очікуйте, сюрпризи. Точно не буде загальної традиційної лінійки, але є цікаві ідеї для ВСІХ.
Щодо нашого спільного розуміння... Важко мені щось спрогнозувати на далеку перспективу, але від усіх нас, від нашої спільної солідарності і залежить результат. Я б дуже хотів, щоб наше очне навчання розпочалось 1 вересня 2020р. і закінчилось не раніше 31 травня. 2021р.

Сьогодні 01.02.2018р. відбулась традиційна зустріч директора Стрийської ЗШ І ст. № 11 з батьками майбутніх першокласників (першокласниць). Приємно, що багато батьків уже повторно привели своїх діток до нас на навчання. Як завжди, на всі питання було дано чітку і вичерпну відповідь. Крім того, цьогоріч мною була підготовлена спеціальна презентація для більшого розуміння батьками засад Нової української школи. Переглянути презентацію можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=18vcI9xWs5vE81YEx8Knx-V-9gbT34Ifx

Наша школа - це радість для дітей, спокій для батьків і творчість для вчителів

©2020